Oyun Hakkında

  Zula Altın 

  Çok oyuncunun içinde bulunduğu, oynayan kişinin kendi gözünden gördüğü büyük yapımlı oyun türünde yapılmıştır. Bu türde yapılmış ilk Türk yapımıdır. Sadece Türkiye' de oynanamadı. Aynı zamanda Brezilyada da oynanmaktadır. Böylece çok geniş kitlelere hitap etmiştir. Zula oyununun en iyi özelliği ise ücretsiz oynanıyor olmasıdır. Yapılması gereken tek şey bilgisayara oyunu indirmektir. Ardından kayıt olunmalıdır. 

   Oyunun Hikayesi Nedir?

   Oyun MMOFPS türüne oldukça popülerdir. Bu oyunda bu türün güzel bir örneğidir. Oyunun hikayesi kısaca iki düşman olan grubun savaşmasıdır. Bu iki grubun çok ayrı hikayesi bulunmaktadır. İl grup bir eski ordu üyelerinde oluşmuştur. İkinci grup ise paralı askerlerden oluşmuştur. İlk ekibin adı Zula, ikinci ekibin adı ise Gladyo'dur. Online oynanan bu oyunu toplam yirmi kişi oynayabilmektedir. Bu oyunda oynayan her bir karakter için ayrı bir geçmiş oluşturulmuştur. Ayrıca kullanıcılar için çok sayıda silah ve harita bulunmaktadır. Oyuncular istedikleri takımı seçmekte tamamen özgürdür. 

   Zula Altını Nedir ve Avantajları Nelerdir?

   Zula oyununda kullanılan paraya verilen isim Zula Altındır. Zula Altın oyuncuyu çok daha güçlü bir hale getirmektedir. Böylece rakiplere karşı kolaylıkla üstünlük elde edilebilir. Oyun içerisinde silah ve eşya alınabilir. Üç binden yüz elli bine kadar zula altın alınabilir. Zula Altın kullanmak oyunda oyuncuyu herkesin önüne geçmesine sebep olur. Güçlü asker iyi oyuncu anlamı taşır. Bu da güçlü silahlarla oluşur. En güçlü silahlar zula altın ile alınmaktadır. Zula altın aynı zamanda zaman tasarrufu yapmanızı da sağlar. 

   En Ucuz Zula Altını Nereden Satın Alabilirim? 

   Zula oyun için altın alırken dikkatli olmalısınız. Eğer sürekli indirimleri takip ederseniz gamebiyo.com üzerinden en ucuz zula altın alabilirsiniz. Bu önemli bir konudur. Çünkü en ucuz zula altın almak güvenli alışveriş yapmak kullanıcı için bir avantajdır. Ayrıca bu indirimleri daha iyi takip etmek için gamebiyo sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca gamebiyo her hafta çekiliş yapılmaktadır.  

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}