Oyun Hakkında

 League Of Legends Rp Nedir? Ne İşe Yarar?

League of Legends; diğer adıyla Efsaneler Ligi. Kısa sürede oyun sektöründe geniş yankı uyandırarak milyonlarca oyun severi bilgisayar başında toplayan oyun, mobil platformda da yayınladığı sürümüyle yeniden ilgi odağı haline geldi. Oyunun genel mantığı çok oyunculu savaş arenalarında takımınızın karşı takım karşısına üstünlük kurmasını sağlamak. Tabii bu üstünlük sırasında her karakterin belirli rolleri var ve haritada sizi bekleyen pek çok sürpriz. Bu sürprizler aynı zamanda karakterinizi geliştirebilmeniz için de önemli hedefler. Rakibinizi ne kadar iyi tanırsanız oyunda kazanma şansınız da o kadar artıyor. Rakibinizi tanımanın yolu da oyunu daha fazla süre oynayarak deneyim kazanmaktan geçiyor.

 League of Legends RP (LOL RP) Nedir?

 Pek çok oyunda olduğu gibi League of Legends’ta da oyuncular için üretilmiş oyun puanları var. Bu puanlar oyunda geçirdiğiniz zamanı daha değerli hale dönüştüren çeşitli kazançlara dönüştürülebiliyor. Ayrıca gelişme kartları ve kostümlerle de karakteriniz özelleştirme imkanı bulabiliyorsunuz. Satın alacağınız en ucuz league of legends rp sayesinde EXP Boost ve IP Boost adı verilen gelişme kartları oyundaki kararlılığınızı arttırırken rakipler karşısında oyun hakimiyetinizi de güçlü kılıyor. Genellikle oyunda hakim olunan karakterlere yönelik olarak alınan kostümler karşınızdaki kişide bu oyundaki gücünüzün de bir simgesi olarak ilk izlenim açısından fark yaratıyor.

 League of Legends RP Oyunda Nasıl Kullanılır?

 Oyun için alacağınız en ucuz league of legends rp kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle satın alma adımına geçmek için oyuna giriş yapmalısınız. Ardından oyunda yer alan menüden mağaza simgesini tıklamalı, bu simgeden Riot Kodlar ve Pinler seçeneğine göz atmalısınız. Satın aldığınız Lol RP kodu bu alana girildikten sonra aktif hale gelecektir. Unutmamalısınız ki alacağınız RP kodlarının yalnızca Türkiye’deki sunucularda geçerliliği bulunmaktadır.

 League of Legends RP Fiyatları Ne Kadar?

 Oyundaki RP fiyatları kullanmak istediğiniz ürün bazında değişkenlik gösterir. Her bütçe için uygun RP’ye sahip olmak mümkündür. Oyunda satın almak istediğiniz eşyalara yönelik olarak en ucuz league of legends rp seçeneklerine göz atabileceğiniz gibi dilerseniz daha sonra yeniden RP alabilme olanağına da sahip olursunuz. RP’ler bir defalık olarak kullanılır ancak yeniden satın alınabilir.

 League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

 Oyunda kullanmak istediğiniz RP’leri satın almak için günümüzde pek çok platform mevcuttur. Bu platformlar aracılığıyla RP satın alabilirsiniz. Satın alacağınız RP’nin anında hesabınıza işlenmesi, belirttiğiniz hesaba aktarımın güven koşullarına uygun olarak sağlanması, önemsenmesi gereken kriterler arasında yer alır. Bu nedenle herhangi bir problemle karşılaşmamak için satın alacağınız League of Legends RP kodunu güvenilir tedarikçilerden yana seçmelisiniz.

 League of Legends Koduna Bedava Sahip Olabilir miyim?

 Satın alacağınız RP kodunun REP-TR ile başlayan, harflerden ve rakamlardan oluşan bir koddur. Kodu satın aldıktan sonra hesabınıza anında yükleyerek dilediğiniz alışveriş ürününe sahip olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki piyasada bu kod haricinde satılan kodların geçerliliği bulunmamaktadır. Ayrıca bedava olarak satılan kodlar da oyunda banlanma nedeni olabilmekle birlikte ileriye dönük oyun içi problemler yaratabilmektedir. Bu nedenle hem oyundaki varlığınız hem de uzun süreli keyifli vakit geçirme olanağınız için tercih edeceğiniz koda yasal yollardan sahip olmaya öncelik tanımalısınız. Bu sayede hem karakterinize herhangi bir eşya satın alırken kendinizi güvende hissedebilir hem de ileriye dönük karşılaşacağınız şikayetleri ortadan kaldırabilirsiniz. Oyunda bu yolla elde edilmiş herhangi bir hile, gelecek turnuvalara katılmanızı engelleyebildiği gibi karakterinize yönelik oluşturacağınız ve hedeflediğiniz geliştirme puanlarını da olumsuz yönde etkileyecektir.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Nasıl Yüklenir?

League of Legends menüsünde sağ üst köşeden Mağaza bölümüne tıklayınız. Mağaza bölümüne tıkladıktan sonra RP SATIN AL butonuna basınız. RP SATIN AL bölümüne giriş yaptıktan sonra SATIN ALMA YÖNTEMİNİ SEÇ bölümünden RİOT PIN ve Kodlar bölümünü seçiniz. Açılan bölümde Gamebiyo üzerinden aldığınız E-pin kodunu giriniz ardından GÖNDER butonuna basınız.

Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
 • İşlemci: 3 GHz işlemci (SSE2 yönerge kümesi veya daha üstü)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Shader 2.0b sürümü uyumlu
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1  veya Windows 10 
 • İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli işlemci (SSE2 yönerge kümesi veya daha üstü)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 5670 ya da eşdeğeri
 • DirectX: DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan