Oyun Hakkında

  Fornite V Papel Nedir? Nasıl Kullanılır?

  İnternette oyun oynama tutkusunu yeni bir boyuta taşıyan Fortnite, oyuncular için yarattığı haritasında 2017 yılından bugüne oyun zevkini üst düzeye taşıyor. Oyun çevrimiçi olarak oynanabilmesi ile ücretsiz bir biçimde her oyuncuyu aynı platformda buluşturması ile dikkat çekerken farklı oyun formatlarına da uyum sağlayabiliyor. Başta PS4 ve PC olmak üzere Xbox One’da da Fortnite tutkusunu keyifli hale getirmek mümkün. Oyunun sağladığı en büyük özellikle hiç şüphesiz ki battle royale türünün iyi bir örneği olması. Oyun içerisinde size sunulan görevlerle hayatta kalmaya çalışmakta ve bu görevleri ekibinizle veya tek başınıza gerçekleştirme amacına sahipsiniz. Oyunda iki farklı mod özelliği bulunuyor. Battle Royal PVP ve Save The World modlarından hangisini seçerseniz seçin eğlenceli vakit geçirmek için sizlere sunulmuş pek çok ayrıcalık bulunuyor.

   Fortnite V Papel Nedir?

   Oyun oynayan kişiler oyunların temel yapısında bir oyun içi para sistemi olduğunu bilirler. Bu para sistemi oyunda farklı özellikleri açabilmeniz veya karakterinize özgü görsel nitelikler tanımlamanız için verilmektedir. Oyun içi para sistemleri belirli ödemeler karşılığında satın alabilir. Fortnite’ın içerik mağazasında en ucuz fortnite v-papel sahibi olabilmeniz de mümkündür. Fortnite V Papel, benzer şekilde oyunda hikaye modunda veya savaş modunda kullanmanız için sunulmuş bir para sistemidir. Bu sistem şu an için yalnızca bilgisayarda çalışmakta.

   Fornite V Papel Nasıl Kullanılır?

   Fortnite V Papel, oyuna dair platform üzerinden kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra (Epic Games hesabına giriş yapmanız gerekir) sağ köşede yer alan profiliniz üzerinden kodu kullan sekmesini girip çıkan ekrandan -Bir Kod Kullan- yazılı yere satın almış olduğunuz V Papel kodunuzu tanımlayarak aktifleştirme işleminizle birlikte kullanım gerçekleştirilir. Daha sonrasında içerik mağazası üzerinden satın aldığınız en ucuz fortnite v-papel ile sizin belirleyeceğiniz ürünlerin satın alabiliyorsunuz. Ne kadar çok V Papel alırsanız o kadar farklı eşyayı da açabilirsiniz. Bir kod yalnızca bir defa kullanılsa da başka kodlar almanızın önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır.

   Fornite V Papel Tutarları Ne Kadardır?

   Satın almak istediğiniz ürüne göre tutarlar değişir. Başlangıç için mevcut paketler ile tutarlar değişkenlik gösterir. Özellikle en ucuz fortnite v-papel sayesinde bütçenize uygun bir ürün satın alma olanağına sahip olmaktasınız. Bu sayede sizin için en uygun koşullar göz önüne alınarak belirtilen tutarlarda oyun zevkinizi üst düzeye taşımanız da mümkün olmaktadır.

   Ücretsiz Fortnite V-Papel Neden Önerilmez?

   Oyun içi para sistemleri karakterinizi yenilemeniz ve kendinize özgü bir dünya yaratırken sizi yansıtan özellikleri belirlemeniz için oluşturulmuştur. Fortnite V-Papel de benzer şekilde oyunda size özel olarak tanımlanacak karakterin geliştirilmesini sağlamaktadır. Ücretsiz Fortnite V-Papel ileriye dönük olarak karakterinizde yaşanabilecek sorunları beraberinde getirebilir. Hile olarak tanımlanan bu durum fark edilmesi halinde oyunda banlanma ve karakterinizi yeniden aktifleştirmeye çalıştığınızda çeşitleri sorunlar oluşabilir. Bu nedenle ücretsiz papel sahibi olmanın büyük riskleri bulunur. Eğer sahip olacağınız karaktere herhangi bir papel tanımlarken piyasada bulunan ücretsiz kaynakları kullanırsanız karakterinizi bir daha yeniden oyunda göremeyebileceğiniz gibi hesabınız da risk altına girebilir.

   Kimler Fortnite V-Papel Sahibi Olabilir?

   Fornite V-Papel sahibi olmak için Epic Games hesabının olması yeterlidir. Oyunu indirdikten sonra platforma girerek size tanımlanan V-Papel’i görmeniz mümkündür. Oyunu oynayan herkes V-Papel sahibi olabilir. V-Papel sahibi olmak için karakterinizin belirli bir seviyeye gelmiş olması beklenmez. Oyunu oynarken de V-Papel almaya karar verebilir, aracı platform kaynakları üzerinden V-Papel sahibi olabilirsiniz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}