Apple Store iTunes Hediye Kartı

  Oyun Hakkında

  App Store Hediye Kartı

  Apple store ve iTunes İOS işlemci kullanan telefonlarda veya bilgisayarda mağaza görevi yapmaktadır. Apple store da ihtiyaç duyulabilecek her türlü uygulama ve oyun bulunmaktadır. iTunes de apple store mantığında çalışmaktadır fakat uygulamalar yerine içerisinde kitaplar, filmler ve şarkılar yer almaktadır. İki mağazada da ücretli ve ücretsiz ürünler bulunmaktadır. Uygulamaları almak için hediye kartları kullanılabilmektedir.

   Apple Store ve iTunes Hediye Kartı Nedir?

   Apple ürünlerinde yer alana mağazalarda kullanılmak üzere üretilen kartlardır. Bu kartlar sayesinde hesabınıza kart bağlamak yerine bu karttaki paraları yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Kartların miktarları değişkenlik göstermektedir. En ucuz apple store itunes hediye kartı 25, 50 ve 100 liralık olmak üzere farklı rakamlarda bulunmaktadır. Hediye kartları alarak hesabınıza tanımlayabilir ve telefonunda oluşacak kredi ile dilediğiniz uygulamayı, filmi, kitabı veya şarkıyı alabilirsiniz. Apple store hediye kartlarını çocuklarını için veya sevdikleriniz içinde alabilirsiniz. Çocuklarınızın harcamasını kontrol altında tutmak için hediye kartları oldukça iyi bir işlev görecektir.

   Hediye Kartları Nereden Alınır ve Nasıl Kullanılır?

   Satın alınan hediye kartları kullanımı oldukça basittir. Hediye kartını aldıktan sonra kartta yer alan şifreyi kendi hesabınıza tanımlamanız gerekmektedir. App store’dan profilinize tıklayarak kod kullan seçeneğine bakmalısınız. O alana kartta yer alan kodu girerek kodunuzu profilinize tanımlamış olursunuz. App Store üzerinden eşleştirseniz bile diğer mağazalarda da kodu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kodda yer alan ücreti tek bir seferde kullanmanıza gerek yoktur. En ucuz apple store itunes hediye kartı almak için büyük mağazalardan kart halinde alım yapabilirsiniz.

   Hediye kartlarını internet üzerinden almanızda mümkündür fakat hediye kartını alacağınız siteyi doğru tercih etmelisiniz. En ucuz apple store itunes hediye kartı için gamebiyo.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site güvenilir bir site olmakla beraber hediye kartlarını hızlı teslim etmektedir.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}